Yaratıcı Bekarlığa Veda Partisi Fikirleri
Elbette bekarlığa veda partisi denince akla çılgınlık, yaramazlık gelmeden olmaz. Hem erkekler hem de kadınlar için geçerlidir bu. Gelin ve damat masum takılsa da yakın arkadaşları illa ki bir hinlik yaparlar. İşte o hinliklerden bazıları.
  Düğün Organizasyonu Fikirleri
“Evet” denildi, düğün mevsimine ve gününe karar verildi. Her şey olağan şekliyle ilerliyor. Peki ama nasıl bir düğün yapacaksınız? İşte bu sorunun zor cevabını sizler için kolaylaştırıyoruz. Buyurun düğününüz için değişik fikirleri birlikte inceleyelim.
  Düğün Dekorasyon Malzemeleri
Hayal ettiğiniz güne artık gidere yaklaşıyorsunuz. Konsepte karar verdiniz, mekana karar verdiniz, düğün gününüz belli, menüye kadar her şeye kararlaştırıldı. Peki ama düğün dekorasyonunda hangi malzemeleri kullanacaksınız?
  Kına Gecesi Fikirleri
Çok yakında düğününüz var ve bu düğünden önceki son geleneksel törendir kına geceleri. Siz de kına gecenizi alışılmışın dışında, sıra dışı bir şekilde yapmak istiyorsanız bu alternatif fikirler hoşunuza gidecek.
  Bekarlığa Veda Partisi
Ülkemizde her ne kadar bekarlığa veda partileri gelinler için yapılıyor gibi görünüyor ancak erkekler de bekarlığa veda partisi fikrine çok sıcak bakıyor. Ama aman dikkat! Köprüden önce son çıkış diyerek eğlencenin dozunu kaçırmamak lazım.
  İzmir Düğün Organizasyon Firması
Ewedd Organizasyon olarak 2012 yılında sadece düğün fotoğrafçılığı olarak çıktığımız bu yolda 2018 yılı itibarıyla düğün, nişan, kına gecesi, özel gün organizasyonları ve özel organizasyonlar yapan bir firma durumuna gelmiş durumdayız.
  İzmir Kına Gecesi Organizasyonu
Düğünden önceki son geleneksel ritüeldir kına geceleri. Bir nevi düğün öncesi son prova da denebilir. Eğer ki kına geceniz yaklaştıysa o zaman kına gecesi organizasyonu nasıl yapılır diye sorular da yakındır. Meraklanlanmayın. Siz eğlenmenize, elinizi açmamaya odaklanın. 
  Karnaval Temalı Düğünler
Karnaval havasında bir düğün fikri sizce de çok hoş değil mi? Sanki düğüne değil de karnavala gelmişcesine eğlenen insanlar, düşme korkusu yaşamadan özgürce koşan, atlı karıncaya binen çocuklar, bir yanda elma şekerleri, diğer yanda patlamış mısırlar. İşte size yepyeni bir fikir
  Gökkuşağı Temalı Düğünler
Rengarenk, neşeli, cıvıl cıvıl bir düğün istiyorsanız, klişelere boğulmadan renkli kişiliklerinizi düğününüze de yansıtmak istiyorsanız o zaman gökkuşağı konseptli düğünler tam olarak sizlere göre. Peki dansından dekorasyonuna kadar gökkuşağı düğünleri nasıl yapılmalıdır?
2018 Düğün Dekorasyonu Trendleri
Eğer 2018 yılında düğün yapmayı planlıyorsanız o zaman 2018’in trend fikirlerine şimdiden göz atmanızda fayda var. Özellikle dekorasyon konusunda trendlerden yola çıkarak karar vermeniz işinizi oldukça kolaylaştırır.
Vintage Düğün Konsepti
Vintage çizgiler artık hayatımızın her alanında bizlerle. Evimizde, giysilerimizde, şarkılarımızda, aksesuarlarımızda. Kısacası günlük hayatta birçok yerde karşımıza vintage bir ürün çıkabilir. Peki o zaman bu tarzı düğününüze yansıtmaya ne dersiniz?
Deniz Düğün Konsepti
Deniz yıldızları, fenerler, deniz kabuklarından oluşan bir dekorasyon, deniz ürünleri ağırlıklı bir menü ve eğlenceli şarkılar. Şayet hoşunuza gittiyse siz de deniz temalı bir düğün yapma fikrine sıcak bakabilirsiniz.
90’lar Düğün Konsepti
Katılan herkesin tadının damağında kalacağı, asla unutulmayacak bir konseptle düğün yapmaya ne dersiniz? O zaman sizleri belki çocukluk, belki gençlik zamanlarınızın geçtiği yıllara götürelim mi? 
Doğa Düğün Konsepti
Çevreci insanların bu tutumlarını düğün günlerinde de gösterdiği, dünya evine girerken dünyaya en az zararı vermeye çalıştıkları konseptlerdir doğa düğünleri. Plastikten ve çevreye zarar verecek materyallerden uzak, mümkün mertebe doğayla iç içe bir düğün planlayanlar için oldukça güzel bir fikirdir.
Retro Düğün Konsepti
Siz de geçmişe hayranlık duyan, eskinin o güzel, sade ama bir o kadar da şık dekorasyonlarını seven insanlardan mısınız? O zaman düğününüzün retro temada olmaması için hiçbir neden yok.
Sinema Düğün Konsepti
Zengin kız fakir erkek klişesinden uzak, sonu mutlu biten aşklar. Tıpkı bir sinema filmi gibi bir düğün yapmaya ne dersiniz? Olur diyorsanız bu yazımız tam da sizin için. O zaman 2018’in en sevilen konseptlerinden sinema düğün konseptini birlikte inceleyelim.
Minimalist Düğünler
Gereksiz detaylara boğulmamış, gösterişten uzak, sade ve rafine bir düğün mü istiyorsunuz? Bu yazımızda minimalist düğünü anlatıyoruz.Son yıllarda ev dekorasyonundan mimariye, günlük yaşamdan modaya kadar birçok konuda etkisini artıran minimalizm en nihayetinde düğün konseptlerinde de kendisini göstermeye başladı.
İzmir Düğün Organizasyonu
Evlendirdiğimiz çiftler en büyük referanslarımızdır. Bugün o çiftlerin çocuklarına doğum günü partileri yapmamız ise kurduğumuz bağın en önemli göstergesidir. Sizler de en güzel gününüzü unutulmaz bir deneyime dönüştürmek istiyorsanız bizimle bir kahve içmeniz yeterlidir.
Gelin Arabası Seçimi
Artık o klasik “Evleniyoruz, Mutluyuz” yazılı arabaların yavaş yavaş bittiği, onun yerine daha orijinal, daha amaca yönelik ve daha farklı düğün arabalarının tercih edildiği zamanlar geliyor. O zaman erkenden karar vermek gerekiyor.
Sonbahar Düğünleri İçin Konsept Önerileri
Sonbaharın o dingin, sade ve romantik hissini düğününüzde yaşamaya ne dersiniz? Hayatınızın en önemli gününü güzel bir sonbahar esintisi, sonbahara göre yapılmış bir organizasyonla yaşamak istiyorsanız bu yazımız tam size göre.
Begonvil Temalı Düğünler
Bulunduğu yere renk katan, yılın 11 ayı üzerinde çiçeğini sunan, rengarenk ve neşeli bir çiçek türü. Aslında diğer bir ifadeyle bir düğün çiçeği de diyebiliriz bu çiçeklere. Bu yazımızda sizlere Begonvil Temalı Düğünler nasıl olur sorusunun cevabını sunmaya çalışacağız.
İzmir Rustik Düğün Mekanları
Sonunda karar verdiniz ve hayalinizdeki düğünün rustik tarzda olmasını istediniz. Hatta kafanızda detaylar bile oluşmaya başladı. İyi güzel de nerede olacak bu rustik düğün? İzmir’de rustik düğün yapmak isteyenler için genel anlamda bir mekan listesi hazırladık, buyurun birlikte göz atalım.
Rustik Düğün Organizasyonu
Modern zamanların köy düğünleri olarak adlandırdığımız rustik düğünler organizasyonlarının en önemli kısmıdır dekorasyonlar. Öyle ya, hem doğal hem de şık bir dekorasyon olmalı, rüküş durmamalı, eski durmamalı, yeni olmamalı, göze hoş gelmeli gibi birçok kriteri barındıran bir dekorasyondur rustik düğün dekorasyonu.
Rustik Düğün Dekorasyonu
Modern zamanların köy düğünleri olarak adlandırdığımız rustik düğünler organizasyonlarının en önemli kısmıdır dekorasyonlar. Öyle ya, hem doğal hem de şık bir dekorasyon olmalı, rüküş durmamalı, eski durmamalı, yeni olmamalı, göze hoş gelmeli gibi birçok kriteri barındıran bir dekorasyondur rustik düğün dekorasyonu.
Rustik Düğün Fikirleri
Bu yazımızda sizlere çeşitli rustik düğün fikirleri vermeye çalışacağız. Tabi burada en önemli nokta düğünün hangi mevsimde yapılacağıdır.Eski fabrikalar, hala kullanılabilir durumda olan harabe yapılar da alternatif oluşturabilir.
Rustik Düğün
Rustik düğünler için modern zamanların köy düğünü desek yanlış olmaz. Rustik düğünlerde mümkün mertebe doğallık ön planda olup, kullanılacak her türlü dekor, malzeme ve hatta kıyafetler bile doğal görünümde olanlardan seçilmektedir. Bu yazımızda rustik düğün ne demektir sorusunun cevabını bulmaya çalışacağız.
Halk Oyunları Ekibi
Ewedd Organizasyon olarak İzmir Halk Oyunları Ekibi Kiralama konusunda da fark yaratıyoruz.Tamamı profesyonel dansçılardan oluşan ekiplerimiz düğün, nişan, kına gecesi ve özel organizasyonlarınıza renk katıyor.
İzmir Zeybek Ekibi
Ewedd düğün organizasyonu olarak düğünlerinizde, nişanlarınızda, kına gecelerinizde, özel gün ve gecelerinizde istediğiniz yöreden, istediğiniz koreografide halk oyunları ekibi sağlıyor ve gecelerinize renk katıyoruz.
İzmir Halay Ekibi
Ewedd düğün organizasyonu olarak düğünlerinizde, nişanlarınızda, kına gecelerinizde, özel gün ve gecelerinizde istediğiniz yöreden, istediğiniz koreografide halk oyunları ekibi sağlıyor ve gecelerinize renk katıyoruz.
İzmir Horon Ekibi
Ewedd düğün organizasyonu olarak düğünlerinizde, nişanlarınızda, kına gecelerinizde, özel gün ve gecelerinizde istediğiniz yöreden, istediğiniz koreografide halk oyunları ekibi sağlıyor ve gecelerinize renk katıyoruz.

 

                                                                              Sonraki Sayfa